يک‌شنبه، 1 ارديبهشت 1398
Skip Navigation Links
صفحه اول
معرفی Expand معرفی
مشاوره و برنامه ریزیExpand مشاوره و برنامه ریزی
محصولات (+نمونه‌ها)Expand محصولات (+نمونه‌ها)
خدمات آموزشیExpand خدمات آموزشی
آزمونExpand آزمون
تماس با ماExpand تماس با ما

معرفی محصولات آموزش با شعر
دوشنبه، 28 آبان 1397

 

 

آموختن زبان انگلیسی به عنوان یک زبان بین­المللی و کاربردی در میان تمامی زبان­های بشری از اهمیت ویژه­ای برخوردار است و مخاطبان بسیاری را به سوی خود جذب می­کند. همین امر موجب گردیده تا کتاب­های متنوع و گوناگون با برندهای متفاوت نشر و کلاس­های آموزشی بسیاری با سبک­های متفاوت در آموزش، شکل گیرند که مخاطبان براساس سلیقه­ی شخصی، آن­ها را انتخاب می­کنند.

در این میان شاید چیزی که در تمام این کلاس­ها و یا کتاب­ها مشترک است و نیاز به یادگیری آن غیرقابل انکار، همان موضوع قدیمی دستور زبان یا گرامر می­باشد. گرامر و کاربرد صحیح آن، دشوارترین بخش زبان است. شاید بتوان گفت که واژه­های یک زبان مواد خامی هستند که باید آن­ها را در آشپزخانه­ی گرامر پرورده کنیم تا جملاتی شیرین و دل­انگیز شکل بگیرند.

ما مدعی هستیم که راه­ حلی بسیار آسان، اما کاربردی برای شما ایجاد کرده­ایم. راهی که نه تنها آموختن را ساده می­کند؛ بلکه فراموشی را به فرض محال می­رساند. تکنیک آموزش گرامر زبان انگلیسی به وسیله­ی آهنگ و موسیقی و یا تبدیل جملات به صورت موسیقایی، برای اولین بار در ایران، توسط «استاد علی عاشوری»، شکل گرفته است.

 

  عنوان: آموزش با شعر گرامر زبان انگلیسی

محتوی: یک جلد کتاب + 1 DVD مکمل رایگان

قیمت کتاب: 25000 تومان

مولف کتاب و مدرس فیلم: علی عاشوری

برخی ویژگی­های این اثر: تدریس تمام نکات گرامری سال اوّل دبیرستان تا سال چهارم (پیش­دانشگاهی) با شعر - کاربردی بودن شعرها و دوری از بیان غیرعلمی و شعرهای یک شب ساخته (این شعرها بر مبنای مطالب کتاب درسی و منابع معتبر به زبان انگلیسی است)-ما در پایان هر بحث به حل نمونه سؤالات چهارگزینه­ای تألیفی و کنکور 84 تا 92 پرداخته­ایم که به صورت طبقه بندی شده ارائه شده­اند و در انتهای کتاب و لوح فشرده، برای اولین بار، افعال بی­قاعده را به صورت آوایی و موسیقایی آموزش داده­ایم.

ما برای شما در کنار هر موضوع گرامری یک علامت  «نُت»  گذاشته­ایم که شما با مراجعه به لوح فشرده­ی همراه کتاب، می­توانید شعر و موسیقی مربوط به این بخش را بشنوید و آن را با همان سبک فرا بگیرید.

قابل استفاده ی دانش آموزان دبیرستانی، داوطلبان کنکور و علاقمندان به یادگیری زبان از مبتدی تا سطح پیشرفته و آزمون IELTS

     

 مشاهده بخش هایی از DVD:

هدف ما ارائه­ی نوع­آوری و ابتکار در سیستم­های آموزشی است. خوش­وقت خواهیم شد که نظرات دانش­آموزان و آموزگاران و اساتید دانشگاه را در زمینه­ی کتاب تألیف­شده، داشته باشیم.

press@pajohandegan.ir