يک‌شنبه، 1 ارديبهشت 1398
Skip Navigation Links
صفحه اول
معرفی Expand معرفی
مشاوره و برنامه ریزیExpand مشاوره و برنامه ریزی
محصولات (+نمونه‌ها)Expand محصولات (+نمونه‌ها)
خدمات آموزشیExpand خدمات آموزشی
آزمونExpand آزمون
تماس با ماExpand تماس با ما

پرسشهای متداول
پنج‌شنبه، 2 شهريور 1396

 آيا روش فرآيند پاسخ، روشي مشابه با روش‌هاي مهندسي معكوس و يا ترفندهاي حذف گزينه مي‌باشد؟

 

 

 

خير، روش فرآيند روشي كاملاً علمي است كه به طور كاملاً مفهومي به بررسي مباحث گوناگون مي‌پردازد، در صورتي‌كه روش‌هاي مذكور به هيچ وجه پايه‌ي علمي نداشته و بيشتر بر پايه‌ي حدس و گمان و احتمال مي‌باشد.

 

 آيا روش فرآيند پاسخ تمامي مباحث موجود را پوشش مي‌دهد؟

 

 

  بله، مجموعه به شكل مبحثي تهيه شده است و همان طور كه در سي‌دي نمونه ملاحظه فرموديد براي هر مبحث از رياضيات و فيزيك روش منحصر به فرد، ساده و كاملاً علمي ارائه شده است. 

 آيا روش فرآيند پاسخ تنها پاسخگوي سؤالات تستي مي‌باشد و براي آزمون‌هاي تشريحي دبيرستان كاربردي ندارد؟

 

 

 

 

 

با توجه به اين موضوع كه سي‌دي‌هاي فرآيند پاسخ به صورت كاملاً مفهومي و علمي به تدريس مباحث مختلف مي‌پردازد و در پايان هر مبحث به بررسي و حل تست‌هاي استاندارد كنكور و با روش خاصي كه نياز به فرمول و محاسبات سنگين ندارد پرداخته ، در نتيجه مي‌توانيد كليدي خدمات فرآيند پاسخ را براي امتحانات تشريحي سطح دبيرستان نيز تهيه فرماييد.

 

 چگونه مي‌توان به اين مجموعه اطمينان كرد؟

 

 

 

 

كافيست سي‌دي نمونه را به دقت مطالعه و روش‌هاي ارائه شده در اين سي‌دي (به عنوان مثال حد و انتگرال) را از لحاظ علمي بودن بررسي نماييد، سپس تست‌هاي كنكور را با روش مذكور پاسخ دهيد. به همين منظور تست‌هاي كنكور سال 88 و 89 به طور كامل با روش فرآيند پاسخ حل   قسمت مثال‌هاي حل شده از دفتر مركزي قابل تهيه مي‌باشد.

 

 چه بازه‌ي زماني براي مشاهده‌ي كليه‌ي فيلم‌هاي آموزشي فرآيند پاسخ و تسلط به آن مطالب نياز است؟

 

 

 

طبق برنامه‌ريزي كه مشاوران اين مركز براي مطالعه‌ي فرآيند در اختيار متقاضيان قرار مي‌دهند، با يك مطالعه‌ي منسجم و منظم، در 35 روز قادر خواهيد بود بر مباحث سنگين رياضي و فيزيك غالب شويد كه اين برنامه‌ريزي به صورت كاملاً رايگان در اختيار مراجعين قرار خواهد گرفت.

 

 با توجه به اينكه مطالب دوره‌ي دبيرستان كاملاً از ياد رفته است، آيا نياز به مجموعه‌ي ديگري در كنار فرآيند پاسخ مي‌باشد؟

  

 

 

از آن‌جا كه فرآيند پاسخ به طور كامل مباحث را از ديد مفهومي و كتاب درسي، ابتدا يادآوري كرده و سپس روش‌هاي نوين فرآيند پاسخ را آموزش مي‌دهد، به هيچ‌وجه نياز به مجموعه‌ي ديگري غير از فرآيند پاسخ نيست. قابل ذكر اين‌كه تدريس روش‌هاي فرآيند پاسخ به دليل سادگي، حجم كمي از سي‌دي‌‌هاي هر مبحث را اشغال كرده و 70 تا 80 درصد حجم سي‌دي‌هاي هر مبحث به حل تست‌هاي كنكور سال‌هاي گذشته، آزمون و رفع اشكال اختصاص داده شده است.

 

 

 آيا از نظر زماني آموزش فرآيند پاسخ بيش‌تر از كلا‌س‌هاي كنكور است يا نه؟

 

 

 

 

 

با توجه به ‌اين‌كه روش‌هاي فرآيند پاسخ بسيار ساده است، زمان كمي براي آموزش مي‌طلبد و حجم زماني آن در مقايسه با كلاس‌هاي كنكور با در نظر گرفتن بازدهي بالا، بسيار پايين مي‌باشد.
به عنوان مثال بحث انتگرال كه در كلاس‌هاي كنكور بيش از ده ساعت به‌طول مي‌انجامد و در نهايت نيز داوطلبان قدرت پاسخ‌گويي بالا نخواهند داشت. در مجموعه‌ي فرآيند پاسخ تنها 4 عدد سي‌دي مي‌باشد.

داوطلب عزيز مجموعه‌ي فرآيند پاسخ به شكل مباحث مجزا در رياضيات و فيزيك تهيه و تدوين شده است كه به شكل ويدئو سي‌دي  و يا در قالب كلاس حضوري قابل ارائه مي‌باشد. 

 

 

 نحوه‌ي سفارش و خريدچگونه است؟

 

 

 

ليست كامل سي‌دي‌ها به همراه سي‌دي نمونه خدمت شما ارسال شده است. شما مي‌توانيد مبلغ كامل هر مجموعه و يا به‌صورت مبحثي را پس از واريز وجه به شماره حساب 0355081112000 ملي به نام زهرا کمایی و اعلام تلفني قسمت خريد به همراه ذكر آدرس دقيق و تلفن حداكثر 2 روز پس از سفارش توسط پست پيشتاز بدون پرداخت هيچ‌گونه هزينه‌ي اضافي دريافت نماييد.

 

 آيا تنها بررسي سي‌دي ها مي‌تواند افراد را براي ورود به دانشگاه آماده سازد؟

 

  

 

روش فرآيند، روش بسيار ساده و علمي مي‌باشد كه افراد را براي رسيدن به اهداف علمي خود هدايت مي‌نمايد، اما براي حصول اطمينان از ميزان تسلط شما بر اين روش، بايد علاوه بر مشاهده‌ي سي‌دي‌ها تست‌زني مداوم داشته باشيد، كه بهترين و استانداردترين منابع تستي، آزمون‌هاي سراسري و آزاد سال‌هاي گذشته است.

 

 

 اگر بعد از دريافت خدمات، در حل تست‌هاي به روش فرآيند پاسخ دچارمشكل شديم، چگونه مي‌توان اين مشكلات را برطرف كرد؟

 

 

 

 

 

كارشناس‌هاي رياضي، فيزيك و شيمي همه روزه آماده‌ي پشتيباني و پاسخگويي به شما عزيزان در مؤسسه‌ي پژوهندگان راه دانش مي‌باشند.

 

 

 

تلفن‌هاي تماس: 
66120554-09013351864

 

«لازم به ذكر است با خريد مجموعه ي كامل فرآيند پاسخ از 10 درصد تخفيف برخوردار خواهيد شد.»