يک‌شنبه، 1 ارديبهشت 1398
Skip Navigation Links
صفحه اول
معرفی Expand معرفی
مشاوره و برنامه ریزیExpand مشاوره و برنامه ریزی
محصولات (+نمونه‌ها)Expand محصولات (+نمونه‌ها)
خدمات آموزشیExpand خدمات آموزشی
آزمونExpand آزمون
تماس با ماExpand تماس با ما

 

 ____________________ سیستم آموزش مکاتبه ای _____________________

در اين طرح مشاوره هفته به هفته براي دانش‌پژوهان خواهيم داشت.  كنترل بر ميزان مطالعه و پيشبرد مطالب، برگزاري آزمون آزمايشي براي ارزيابي عملكرد دانش‌پژوه، بررسي ميزان پيشرفت توسط كارنامه‌ي ميكرو كه بعد از هر آزمون در اختيار افراد قرار خواهد گرفت، از خدمات مشاوره‌اي اين افراد خواهد بود.
در  طرح مكاتبه‌ا‌ي خدمات زير در اختيار داوطلب قرار مي‌گيرد:

كتاب‌هاي آموزشي (مبحثي، تشريحي، ريزطبقه‌بندي) دروس عمومي (به جز معارف) و اختصاصي
10 مرحله آزمون كه دو مرحله جامع مي‌باشد.
مشاوره و راهنمايي به صورت تلفني 

 ________________________ طرح جامع کنکور _________________________

 

رشته‌ي تحصيلي

قيمت (تومان)

علوم تجربي

5,066,000

رياضي و فني

4,875,000

پرداخت مبلغ ثبت نام به صورت اقساط میباشد.

 يكي از مهمترين عوامل عدم موفقيت داوطلبان در كنكور، نداشتن منابع آموزشي هماهنگ و برنامه‌اي متناسب با اين منابع مي‌باشد. بدين معنا كه داوطلب منابع مطالعاتي را از يك مركز آموزشي خريداري مي‌نمايد و كلاس‌هاي حضوري را در مؤسسه‌ي ديگري ثبت‌نام مي‌كند و مشاوره‌ي خود را از مؤسسه‌اي غير از اين دو مي‌پذيرد.
اشتباه ديگري كه داوطلبان به آن دچار مي‌شوند، تهيه‌ي كتب مختلف در يك درس است، كه در حقيقت 95 درصد به هم شبيه هستند و فقط باعث صرف وقت‌هايي طولاني براي مطالعه‌ي آن‌ها مي‌شوند. در صورتي‌كه انتخاب يك منبع مناسب و مطالعه‌ي عميق آن تأثيرگذاري بيشتري خواهد داشت.
طرح جامع كنكور پژوهندگان براي حل اين معضل، كليه‌ي سرويس‌هاي ويژه‌ي مؤسسه شامل منابع و ابزار آموزشي كامل و هماهنگ و متفاوت با ساير مؤسسات  را با نظر مشاور و كنترل دقيق در اختيار داوطلبان قرار مي‌دهد كه توجه شما را به ليست خدمات به همراه نكات بارز هر يك جلب مي‌كنيم:

ارائه‌ي برنامه‌ريزي درسي جزء به جزء به صورت هفتگي و ماهيانه توسط مشاور ارشد: برنامه‌ريزي مطالعات هدفمند دروس پايه، تخصيص زمان لازم به مدت يك هفته پس از آزمون براي بررسي و رفع اشكال اصولي و ...

مشاوره تخصصي و كنترل و بازرسي داوطلب بر اساس پيشرفت تحصيلي وي و نه بر اساس برنامه‌اي از پيش نوشته شده: ارائه‌ي ابزارها و راهكارهاي مناسب، رعايت استاندارد مطالعه PQ6R، روش‌هاي تشخيص تله در تست و ... (تلفنی و حضوری)

آزمون‌‌هاي مبحثي: به جهت سنجش و ايجاد مهارت داوطلب در كليه‌ي نكات يك موضوع درسي تهيه شده و هدف از آن پوشش نكات و زواياي مختلف آن در طرح تست است كه آزمون‌هاي آزمايشي در نتيجه‌ي محدوديت تعداد سؤال فاقد پوشش آن هستند. (در واقع آزمون مبحثي تمامي نكات يك مبحث را به شكل تست ارائه مي‌كند، كاري كه در موسسات ديگر انجام نپذيرفته است.)

برگزاري22 مرحله آزمون‌هاي 4 بعدي ويژه كشوري: شامل آزمون‌هاي تعيين سطح، ويژه‌ي تابستان، آموزشي به همراه سي‌دي‌هاي رفع اشكال، آزمايشي، دوره‌اي و جامع و ارائه‌ي كارنامه‌ي 4 برگي پس از هر آزمون (با اهميت به رفع اشكال)

كتاب‌هاي آموزشي (مبحثي، تشريحي، ريزطبقه‌بندي) دروس عمومي (به‌جز معارف) و اختصاصي: تأليف كتاب‌هاي مبحثي و تشريحي با ديد تمركز كامل بر موضوع و پوشش تنوع تستي صورت پذيرفته است.از نكات بارز اين كتاب‌ها مي‌توان به ارائه‌ي روش مطالعه‌ي استاندارد PQ6R و همچنين جمع‌بندي‌هايي مفيد در جزء به جزء كتاب‌ها اشاره نمود كه در هيچ كتاب حال حاضر كنكور مطرح نشده است و ...

فیلم‌هاي عمومي و اختصاصي فرآيند پاسخ: آموزش به صورت تصويري توسط اساتيد فرآيند پاسخ، صرف وقت و هزينه‌ي كمتر و حذف رفت و آمد را به شما هديه مي‌كند و اين در حالي است كه روش‌هاي ابتكاري حل كوتاه تست (فرآيند پاسخ) نيز هدفي قوي است كه علاوه بر بالابردن درصد شما، اعتماد به نفس و شور و اشتياق مطالعه را در شما بارور مي‌كند.

مجموعه تست‌هاي احتمالي و مرور خودكار (شامل كتاب و DVD)

پوسترهاي آموزشي

انتخاب رشته دانشگاه آزاد و سراسري

و ...

اين طرح به داوطلباني پيشنهاد مي‌شود كه با جديت قصد موفقيت در كنكور را دارند ولي هزينه‌هاي طرح بيمه درسي براي آن‌ها سنگين مي‌باشد.
ثبت‌نام در اين طرح بويژه به پشت كنكوري‌هاي عزيز توصيه مي‌شود.

ارائه‌ي سرويس‌هاي اين طرح همگي به طور مستقيم از طريق دفتر مركزي تهران صورت مي‌گيرد.

 


  _______________________ طرح بیمه درسی ________________________

   

رشته‌ي تحصيلي

قيمت (تومان)

علوم تجربي

9,066,000

رياضي و فني

8,875,000

پرداخت مبلغ ثبت نام به صورت اقساط میباشد.

 داوطلباني كه اشتغال به تحصيل در مقطع پيش‌دانشگاهي را دارند و در كنار آن قصد شركت در كنكور را به صورت جدي دنبال مي‌كنند، با 3 چالش روبرو هستند:
هماهنگي بين مطالعه‌ي دروس پيش‌دانشگاهي و مباحث كنكوري، كمبود وقت و به دنبال آن عدم حضور در كلاس‌هاي حضوري كنكور، مطالعه به سبك كنكور (روش مطالعه استاندارد PQ6R)
پژوهندگان راه دانش ثبت‌نام در طرح بيمه‌ي درسي را به اين دسته از داوطلبان توصيه مي‌نمايد. زيرا در اين طرح سعي شده نقاط قوت آموزش‌هاي مختلف از كتاب و سي‌دي گرفته تا كلاس‌هاي حضوري و رفع اشكال و آزمون و ... استفاده و از نقاط ضعف آن‌ها پرهيز گردد. به داوطلبان ثبت‌نامي در اين طرح، علاوه بر سرويس‌هاي طرح جامع كنكور، خدمات زير نيز ارائه مي‌گردد:

 خدمات طرح جامع كنكور: كليه‌ي خدمات طرح جامع كنكور كه در صفحه‌ي قبل توضيح داده شده است، به داوطلبان طرح بيمه‌ي درسي ارائه مي‌گردد.

فيلم‌هاي آموزشي فرآيند پاسخ و تشريحي: با توجه به كمبود وقت جهت شركت در كلاس‌هاي حضوري سي‌دي‌هاي كلاس‌هاي حضوري (فرآيند پاسخ و تشريحي) به داوطلبان داده مي‌شود، در اين صورت وقت‌هاي رفت و آمد آن‌ها حذف مي‌شود و ماهيانه يكبار كلاس حضوري خواهد داشت.
به جهت بالابردن سطح تست‌زني و يادگيري مفاهيم مجموعه آموزشي فرآيند پاسخ در اختيار آن‌ها قرار مي‌گيرد كه در كشور بي‌نظير است.

برنامه‌ريزي، آزمون و كلاس رفع اشكال: در برنامه‌ريزي درسي پس از آزمون آموزشي كلاس رفع اشكال برگزار و يك هفته براي رفع آن (هفته رفع اشكال و بررسي) در نظر گرفته شده است (همراه با سي‌دي‌هاي ويژه رفع اشكال آزمون و كلاس حضوري نيمه گروهي توسط اساتيد گروه فرآيند)
برنامه جزء به جزء را با هماهنگي كامل بين پيش‌دانشگاهي و مطالب پايه در اختيار مي‌گيرد. (به عنوان مثال در زيست‌شناسي با توجه به اينكه مطالب فصول 1 و 2 سال دوم و فصل 5 سال سوم مقدماتي بر فصل 1 پيش‌دانشگاهي مي‌باشد، اين فصول را قبل از برنامه‌ي پيش قرار مي‌دهد.)

روش استاندارد مطالعه PQ6R: پياده‌سازي روش PQ6R توسط مشاور ارشد مؤسسه و كنترل استاندارد مطالعه به شكل هفتگي (كنترل كلاسور جمع‌بندي PQ6R، كنترل تجزيه و تحليل سؤالات و تبديل تمرين به تست، كنترل تركيب سؤالات به سبك PQ6R و ...)

اردوهاي كلاسي: اردوهاي ويژه تابستان (به منظور تقويت دروس پايه) ، اردوي ويژه‌ي نوروزي و خرداد (كلاس‌‌هاي جمع‌بندي در يك هفته)

بيمه:
داوطلبان متقاضي شركت در طرح بيمه درسي در صورت عدم قبولي در رشته‌ و شهر دلخواه خود در سال بعد به شكل كاملاً رايگان خدمات را دريافت خواهند نمود.

و دهها مورد ديگر ...

  

اين طرح خصوصاً به داوطلبان پيش‌دانشگاهي شهرستان‌ها كه امكان حضور فعال در كلاس‌هاي حضوري راندارند، توصيه مي‌شود.

  

 داوطلب گرامي؛
جهت درخواست ثبت‌نام در هر يك از سيستم‌ها و طرح‌هاي آموزشي فوق، درخواست ثبت‌نام خود را با پر كردن فرم زير و سپس ثبت آن اعلام نماييد تا در اسرع وقت از سوي دفتر مركزي با شما تماس گرفته شود و هماهنگي هاي لازم صورت پذيرد.

 

پرسشپاسخ
نام و نام خانوادگی
مقطع تحصيلي
رشته‌ي تحصيلي
نام شهر يا شهرستان محل سكونت
شماره تماس (ثابت و همراه)
نحوه‌ي آشنايي شما با مؤسسه‌ي پژوهندگان چگونه بوده است؟
تمايل به ثبت‌نام در كداميك از طرح‌ها را داريد؟